"Do 30. minuty jsme vůbec nehráli, soupeř byl jasně lepší," okomentoval špatný vstup do zápasu trenér "Šardy" Michal Odehnal. Miroslav toho využila a dostala se do dvoubrankového vedení. Nejprve zahrával v 8. minutě od levé postranní čáry standardku Záviška a míč skončil až v síti.

V 25. minutě přidal po samostatné akci, kličce brankáři a střele do opuštěné branky Chaloupka druhý gól. Pro miroslavského útočníka to byla šestá trefa v sezoně. Pak ještě mohl zvýšit na 3:0 po rohovém kopu Macík - nedal a přišel trest. V 37. minutě snížil ze standardky Michal Jedlička na 1:2. "Druhý poločas už byl z naší strany lepší, ale bohužel se nám podařilo pouze vyrovnat," řekl šaratický kouč. Vyrovnání zařídil v 71. minutě Cenek. Šaratice opustily po remíze 2:2 první místo tabulky, klesly o bod za Vojkovice.