SESTAVA TASOVIC: Heneš, Papaj, Strouhal (76. min Fortelný J.), Čop, Vomočil (C), Čermák, Harenčák J. (62. min Doležal), Macháček, Dítě Lukáš (55. min Szajko T.), Juhaňák, Svatoš

SESTAVA ŠARATIC: Plchut (C), Ptáček, Jedlička, Rozbořil, Smetana, Procházka, Galia (88. min Bukáček), Buchta, Cenek, Zouhar, Polášek

ŽK: 3. min Papaj, 38. min Čermák - 28. min Jedlička

FOTO ZE ZÁPASU

VIDEO ZE ZÁPASU - 1 , 2 , 3

Diváci zhlédli podprůměrný fotbal, o jeho výsledku rozhodla už 23. minuta. Po rohu vznikl před brankou Tasovic závar, ze kterého si dali domácí „vlastňáka”. I přesto, že si hosté vypracovali více šancí, slušela by vzájemnému souboji remíza.

Tasovické béčko zatím uhrálo jediný bod a doma se Šaraticemi prohráli kvůli vlastní brance. „Celý zápas jsme hráli na jejich půlce. Rozhodl vlastní gól, když se míč odrazil po rohu do naší brány," popsal trenér Tasovic Milan Kalaš.

NEDĚLE 26.8.2012

4.kolo

Šaratice - Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou 1:1 (0:1)

Branky: Klaška - Gábor

5.kolo

Jevišovice - Šaratice 0:0
Sestava: Plchut - Karásek, Jedlička Michal, Ptáček, Jedlička David (20´Klaška Petr) - Smetana, Galia, Zouhar (75´Yagupa), Rozbořil - Polášek, Procházka

Vyrovnané, bojovné utkání s minimem šancí na obou strnách skončilo zalouženou bezbrankovou remízou. Utkání bylo sehráno na umělé trávě která dělala problémy oběma mužstvům.

6.kolo

Šlapanice - Šaratice 1:1 (0:0)

Branka: Polášek Michal

7.kolo

Šaratice – Miroslav 2:0 (0:0)

Poločas: 0:0. Branky: Michal Jedlička, Smetana. Šaratice: Plchut – Cenek, M. Jedlička, Ptáček, Bukáček – Rozbořil, Zouhar (46. Klaška), Galia, Polášek – Mikojan (70. Karásek), Smetana (85. D. Jedlička).

Naše zasloužené vítězství nad velmi tvrdě hrajícím soupeřem. První poločas byl ještě vyrovnaný s minimem šancí. Ve druhém poločase jsme začali Miroslav přehrávat a během tří minut jsme vstřelili obě branky a rozhodli o vítězství."