12. kolo (muži A): Čechie Zastávka - Šaratice 1:1 (1:0)

Čechie Zastávka - Šaratice 1:1(1:0)Obrazek

Tato fotografie zachycuje vyrovnání Šaratic na 1:1.

Branky: 14. Rossi Nyebe

ŽK: Rousek Vladimír

Sestava:
Zhoř - Bohuslav, Sláma Zdeněk, Rousek Tomáš, Ištok (70. Pohl)- Maňásek (60. Prchal), Matouš, Sláma Martin, Mrázek (46. Kadlčík) - Rousek Vladimír, Rossi

Zastávka vstoupila do utkání lépe. Vytvořili jsme si mírnou převahu. První branku utkání vstřelil Nyebe Rossi ve 14. minutě, když dostal krásnou příhrávku do běhu, poradil s hostujícími obránci a poslal Zastávku do vedení - 1:0. Ve 22. minutě střílel z hranice vápna opět Rossi, brankář konečky prstů vyrazil k Martinovi Slámovi, který přihrál zpět k Rossimu a ten poslal míč vysoko nad. Hosté poprvé ohrozili naši branku v 34. minutě, ale Zhoř chytil. V 37. minutě měl Rossi zvýšit už na 2:0, ale jeho střela z otočky minula těsně branku. Po prvním poločase byl stav 1:0.

V druhém poločase hosté hru vyrovnali. V 70. minutě se srazil Ištok s Matoušem a musel pro tržné zranění střídat. Matouš zápas s obvazem dohrál. Místo něj šel na hřiště Pohl, který měl dvě velké příležitosti, ale ani jednu neproměnil. V 85. minutě dnes velmi nebezpečný Rossi poslal z 25ti metrů tvrdou přízemní střelu, kterou trefil tyč a odražený putoval přes clé malé vápno na roh. Tato šance měla skončit brankou. O tři minuty později se uplatnilo naše staré známe pravidlo "nedáš,dostaneš" kdy hosté zahrávali rohový kop a jejich útočník se prosadil hlavou a vyrovnal tak v 88. minutě na konečných - 1:1.