Hodnocení podzimní části - A muži
„A“ MUŽI
VŠECHNY VÝSLEDKY:
1.KOLO SK SLAVKOV U BRNA – TJ ŠARATICE 3:3 (SMETANA, FORMÁNEK, BUKÁČEK)
2.KOLO TJ ŠARATICE – TJ AGRO MILOTICE 2:3 (BUKÁČEK, ŠTĚPÁNEK)
3.KOLO MSK BŘECLAV B – TJ ŠARATICE 2:1 (ŠTĚPÁNEK)
4.KOLO TJ ŠARATICE – TJ SLAVOJ VELKÉ PAVLOVICE 0:1
5.KOLO TJ SOKOL LANŽHOT – TJ ŠARATICE 0:3 (FORMÁNEK, KLAŠKA, SMETANA)
6.KOLO TJ ŠARATICE – BOŘETICE 4:2 (ŠTĚPÁNEK, KLAŠKA, SMETANA,YAGUPA)
7.KOLO TJ SLAVOJ PODIVÍN – TJ ŠARATICE 7:3 (ŠTĚPÁNEK 2, YAGUPA)
8.KOLO TJ ŠARATICE – SK RAKVICE 1932 0:0
9.KOLO TJ SLAVOJ ROHATEC – TJ ŠARATICE 4:2 (ŠTĚPÁNEK 2)
10.KOLO TJ ŠARATICE – TJ MORAVAN LEDNICE 2:1 (ŠTĚPÁNEK 2)
11.KOLO TJ DRAŽOVICE – TJ ŠARATICE 1:2 (ŠTĚPÁNEK, SMETANA)
12.KOLO TJ ŠARATICE – FK BANÍK DUBŇANY 1:5 (SMETANA)
13.KOLO FC BUČOVICE – TJ ŠARATICE 2:2 (SMETANA, ŠTĚPÁNEK)
14.KOLO TJ ŠARATICE – SK SLAVKOV U BRNA 3:0 (ŠTĚPÁNEK 2, KLAŠKA)
BILANCE: 14 zápasů – 5 výher, 3 remízy, 6 proher skóre 28:31 18 bodů
Celková tabulka
Pořadí |
Klub |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prohry |
Skóre |
Body |
1. |
FC Bučovice |
14 |
9 |
3 |
2 |
29:15 |
30 |
2. |
FK Baník Dubňany |
14 |
8 |
4 |
2 |
35:17 |
28 |
3. |
Rakvice 1932 |
14 |
5 |
7 |
2 |
29:17 |
22 |
4. |
Slavoj Rohatec |
14 |
6 |
4 |
4 |
22:30 |
22 |
5. |
Slavoj Podivín |
14 |
6 |
3 |
5 |
31:26 |
21 |
6. |
Sokol Lanžhot |
14 |
7 |
0 |
7 |
26:28 |
21 |
7. |
Moravan Lednice |
14 |
6 |
2 |
6 |
33:22 |
20 |
8. |
Dražovice |
14 |
5 |
4 |
5 |
22:19 |
19 |
9. |
TJ Šaratice |
14 |
5 |
3 |
6 |
28:31 |
18 |
10. |
Sokol Bořetice |
14 |
3 |
7 |
4 |
26:24 |
16 |
11. |
SK Slavkov u Brna |
14 |
3 |
5 |
6 |
20:31 |
14 |
12. |
Slavoj Velké Pavlovice |
14 |
4 |
2 |
8 |
18:29 |
14 |
13. |
MSK Břeclav B |
14 |
4 |
2 |
8 |
16:28 |
14 |
14. |
Agro Milotice |
14 |
2 |
4 |
8 |
17:35 |
10 |
STŘELCI BRANEK: NEJLEPŠÍ STŘELCI SOUTĚŽE:
13– ŠTĚPÁNEK Vladimír 13– ŠTĚPÁNEK Vladimír (Šaratice)
7 – SMETANA Jan 11 – KORYČÁNEK Filip (Dubňany)
3 – KLAŠKA Petr 9 – SVOBODA Dušan (Dražovice)
2 – BUKÁČEK David, FORMÁNEK Vladimír 8 – MIKÉSKA František (Rohatec)
1 – YAGUPA Nazar ŠALŠA Pavel (Dubňany)
Tabulka domácích zápasů
Pořadí |
Klub |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Sokol Lanžhot |
7 |
6 |
0 |
1 |
19:6 |
18 |
2. |
FC Bučovice |
7 |
5 |
2 |
0 |
17:5 |
17 |
3. |
FK Baník Dubňany |
7 |
5 |
1 |
1 |
17:6 |
16 |
4. |
Slavoj Podivín |
7 |
4 |
2 |
1 |
23:11 |
14 |
5. |
Dražovice |
7 |
4 |
2 |
1 |
18:7 |
14 |
6. |
Slavoj Rohatec |
7 |
4 |
1 |
2 |
15:14 |
13 |
7. |
Rakvice 1932 |
7 |
3 |
3 |
1 |
18:9 |
12 |
8. |
Sokol Bořetice |
7 |
2 |
5 |
0 |
16:8 |
11 |
9. |
Moravan Lednice |
7 |
3 |
1 |
3 |
19:10 |
10 |
10. |
Šaratice |
7 |
3 |
1 |
3 |
12:12 |
10 |
11. |
SK Slavkov u Brna |
7 |
2 |
3 |
2 |
12:13 |
9 |
12. |
MSK Břeclav B |
7 |
2 |
0 |
5 |
7:13 |
6 |
13. |
Slavoj Velké Pavlovice |
7 |
1 |
2 |
4 |
10:13 |
5 |
14. |
Agro Milotice |
7 |
1 |
2 |
4 |
8:14 |
5 |
Tabulka zápasů venku
Pořadí |
Klub |
Zápasy |
Výhry |
Remízy |
Prohry |
Skóre |
Body |
1. |
FC Bučovice |
7 |
4 |
1 |
2 |
12:10 |
13 |
2. |
FK Baník Dubňany |
7 |
3 |
3 |
1 |
18:11 |
12 |
3. |
Rakvice 1932 |
7 |
2 |
4 |
1 |
11:8 |
10 |
4. |
Moravan Lednice |
7 |
3 |
1 |
3 |
14:12 |
10 |
5. |
Slavoj Velké Pavlovice |
7 |
3 |
0 |
4 |
8:16 |
9 |
6. |
Slavoj Rohatec |
7 |
2 |
3 |
2 |
7:16 |
9 |
7. |
Šaratice |
7 |
2 |
2 |
3 |
16:19 |
8 |
8. |
MSK Břeclav B |
7 |
2 |
2 |
3 |
9:15 |
8 |
9. |
Slavoj Podivín |
7 |
2 |
1 |
4 |
8:15 |
7 |
10. |
Sokol Bořetice |
7 |
1 |
2 |
4 |
10:16 |
5 |
11. |
Dražovice |
7 |
1 |
2 |
4 |
4:12 |
5 |
12. |
SK Slavkov u Brna |
7 |
1 |
2 |
4 |
8:18 |
5 |
13. |
Agro Milotice |
7 |
1 |
2 |
4 |
9:21 |
5 |
14. |
Sokol Lanžhot |
7 |
1 |
0 |
6 |
7:22 |
3 |
Tabulka 1. poločasů
Pořadí |
Klub |
Poločasy |
Výhry |
Remízy |
Prohry |
Skóre |
Body |
1. |
FK Baník Dubňany |
14 |
10 |
1 |
3 |
21:9 |
31 |
2. |
Šaratice |
14 |
7 |
4 |
3 |
18:14 |
25 |
3. |
Sokol Lanžhot |
14 |
7 |
3 |
4 |
13:12 |
24 |
4. |
FC Bučovice |
14 |
6 |
4 |
4 |
14:10 |
22 |
5. |
Slavoj Rohatec |
14 |
5 |
6 |
3 |
14:15 |
21 |
6. |
Moravan Lednice |
14 |
5 |
4 |
5 |
15:12 |
19 |
7. |
Slavoj Podivín |
14 |
5 |
4 |
5 |
15:15 |
19 |
8. |
Dražovice |
14 |
4 |
5 |
5 |
12:10 |
17 |
9. |
MSK Břeclav B |
14 |
4 |
5 |
5 |
8:11 |
17 |
10. |
Sokol Bořetice |
14 |
4 |
4 |
6 |
11:14 |
16 |
11. |
Rakvice 1932 |
14 |
3 |
6 |
5 |
13:11 |
15 |
12. |
SK Slavkov u Brna |
14 |
3 |
5 |
6 |
7:12 |
14 |
13. |
Slavoj Velké Pavlovice |
14 |
2 |
6 |
6 |
9:16 |
12 |
14. |
Agro Milotice |
14 |
2 |
5 |
7 |
9:18 |
11 |
Tabulka 2. poločasů
Pořadí |
Klub |
Poločasy |
Výhry |
Remízy |
Prohry |
Skóre |
Body |
1. |
Rakvice 1932 |
14 |
8 |
6 |
0 |
16:6 |
30 |
2. |
FC Bučovice |
14 |
9 |
3 |
2 |
15:5 |
30 |
3. |
FK Baník Dubňany |
14 |
6 |
6 |
2 |
14:8 |
24 |
4. |
Slavoj Podivín |
14 |
7 |
3 |
4 |
16:11 |
24 |
5. |
Moravan Lednice |
14 |
7 |
2 |
5 |
18:10 |
23 |
6. |
Sokol Bořetice |
14 |
6 |
4 |
4 |
15:10 |
22 |
7. |
Dražovice |
14 |
5 |
5 |
4 |
10:9 |
20 |
8. |
Sokol Lanžhot |
14 |
6 |
1 |
7 |
13:16 |
19 |
9. |
SK Slavkov u Brna |
14 |
4 |
3 |
7 |
13:19 |
15 |
10. |
Slavoj Rohatec |
14 |
4 |
3 |
7 |
8:15 |
15 |
11. |
Slavoj Velké Pavlovice |
14 |
3 |
4 |
7 |
9:13 |
13 |
12. |
MSK Břeclav B |
14 |
3 |
4 |
7 |
8:17 |
13 |
13. |
Šaratice |
14 |
3 |
3 |
8 |
10:17 |
12 |
14. |
Agro Milotice |
14 |
2 |
3 |
9 |
8:17 |
9 |